Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

Tomasz Cichocki

konsultant, trener, facylitator, coach, specjalista do spraw innowacji

Po ukończeniu studiów na Wydziale Fizyki UW przez 10 lat pracował jako Project Manager i manager do spraw rozwoju w branży medialnej i telekomunikacyjnej. Od 2003 pracuje jako konsultant, przede wszystkim w obszarze zmiany kultury organizacyjnej i wdrażania innowacji. Ma doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie doradczej.

Ukończył kursy PRINCE2 Foundation, szkołę trenerów biznesu Grupy TROP, kurs coachingu The Art and Science of Coaching Erickson College International i Wszechnicy UJ, warsztaty dynamiki grupowej OPUS oraz szkołę facylitacji Wszechnicy UJ i Perspecto. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Facylitatorów IAF.

Specjalizuje się w facylitowaniu procesów strategicznych w organizacjach. Pracuje przede wszystkim z zarządami i kadrą managerską. Uczestniczył w kilkunastu skomplikowanych projektach rozwojowych, obejmujących pogłębioną analizę potrzeb, opracowanie planów działania, aktywności wdrożeniowe i ewaluacyjne. Od 2012 na zlecenie Komisji Europejskiej wspomaga konsorcja realizujące projekty badawcze w obszarze wdrażania wyników prac badawczych.

Wykładał na studiach podyplomowych, m.in. w politechnikach Łódzkiej, Gdańskiej i Wrocławskiej, Uniwersytecie Szczecińskim i Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadzi zajęcia w Szkole Facylitatorów Wszechnicy UJ oraz na Podyplomowych Studiach Trenerów Grupowych Uniwersytetu SWPS.

Jest fanem i praktykiem wykorzystywania technologii do współpracy zespołowej. Zajęcia z tego obszaru prowadził m.in. dla Komisji Europejskiej, Orange, Kompanii Piwowarskiej, AXA i Lasów Państwowych. Jest autorem szkoleń otwartych poświęconych prowadzeniu spotkań online oraz współpracy w zespołach rozproszonych.

Łącznie przeprowadził ponad 700 dni szkoleniowych, w tym ponad 1300 godzin dla kadry kierowniczej. Pracował m.in. dla AbbVie, Bayer, Roche, Servier, Eris, Bricoman, Geberit, Mars Wrigley, Nestle, ORLEN SA, PZU SA, AXA, Libery Direct, BNP Paribas, Orange, Soletanche, Nespresso Polska, JMP S.A. (sklepy Biedronka i Hebe), Puma, eSky, Volkswagen Polska, Renault Polska, Siemens, Warbud SA, BP, Shell, ESRI Polska, LOTOS, Grupa Pracuj.pl, Veoila Term, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Rozwoju.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.