Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

Ramy Houssaini

Vice President, BT Security Europe

Ramy Houssaini jest znanym na świecie ekspertem ds. cyberbezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem, z doświadczeniem w zakresie usług finansowych, dóbr konsumenckich, telekomunikacji i branży ochrony zdrowia. Zajmuje się budowaniem świadomości na temat ryzyka w środowiskach, gdzie zarządzanie nim jest ważną częścią procesów korporacyjnych.
Jego doświadczenie i strategiczne podejście do zarządzania efektywnością pomogły firmom osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju i podnieść wartość akcji, z zachowaniem bezpieczeństwa i odpowiedzialności społecznej.
Obecnie jest wiceprezesem w BT Security w Europie. Wcześniej Pan Houssaini przewodniczył Cyber Security Practice w Accenture i był wiceprezesem w Departamencie Zarządzania Globalnym Ryzykiem w firmie Visa. Jest członkiem Risk and Insurance Management Society, gdzie poszerza rozwój najważniejszych zasad zarządzania ryzykiem. Zasiada również w Komisji Ryzyka i Zgodności w Radzie kalifornijskiej firmy z branży ochrony zdrowia; jest także członkiem rad nadzorczych w kilku start-upach, zajmujących się optymalizacją ryzyka operacyjnego.
Pan Houssaini ukończył inżynierię elektroniczną i komputerową na McGill University oraz uzyskał tytuł magistra w McCormick School na Northwestern University. Skończył także studia MBA w Fuqua School of Business przy Duke University.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.