Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

Piotr Dzwonkowski

CEO, LINKIES. Management Consulting Polska

Przedstawiciel grupy LINKIES Management Consulting w Polsce. Interesuje się zawodowo zarządzaniem, ryzykiem i kontrolą i bezpieczeństwem IT.
Ma 20 lat doświadczenia w IT. Zaczynał pracę we Francji jako programista i kierownik projektu wspierającego oprogramowanie wysokiej dostępności. Po powrocie do Polski pełnił różne role w dużej międzynarodowej firmie poczynając od administratora systemu po kierownika regionalnego centrum przetwarzania danych, korporacyjnego kontrolera zgodności IT i korporacyjnego kontrolera dostępów do systemów IT. Przez 10 lat pełnił rolę ABI i jest współautorem "Wytycznej zarządzania i nadzoru nad systemami informatycznymi pod kątem zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych" znajdującej się w zasobach ISACA.
Prowadził wykłady "Sarbanes-Oxley Act (SOX/SOA) - rola IT w projektowaniu i wprowadzaniu wewnętrznych kontroli raportowania finansowego" oraz wykład na temat ryzyk IT w ramach podyplomowego studium "Efektywne zarządzanie IT w przedsiębiorstwie" organizowanego przez Szkołę Główną Handlową. Prowadzi szkolenia dla Audytorów wewnętrznych 27001. Doktor Uniwersytetu Paris VI w dziedzinie nauki o materiałach. Posiada certyfikaty CISA, CISM i CRISC oraz 27001 LA.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.