Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

Patryk Gęborys

Wicedyrektor - zespół Cyber Security, PwC

Od ponad 15 lat zajmuje się zagadnieniami ochrony informacji i bezpieczeństwa IT. W PwC jest liderem obszaru usług doradczych w zakresie architektury i procesów bezpieczeństwa oraz zarządzania podatnościami, i wraz z zespołem realizuje projekty dla największych polskich firm. W kręgu jego zainteresowań znajduje się także bezpieczeństwa automatyki przemysłowej (SCADA)i IoT. Jego zespół realizuje wspiera w zarządzaniu ryzykiem IT polskie i międzynarodowe firmy z różnych sektorów.
Wcześniej kierował zespołem ekspertów odpowiadającym za bezpieczeństwo IT Orange Polska. W zakres jego odpowiedzialności wchodziło również wykonywanie audytów bezpieczeństwa, analiz ryzyka, testów penetracyjnych oraz definiowanie standardów w zakresie technicznych środków ochrony informacji w systemach teleinformatycznych.
Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, współzałożyciel i członek Stowarzyszenia ds. Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych ISSA Polska oraz Cloud Security Alliance Polska.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.