Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

ORGANIZATORZY

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.
ISSA Polska
ISSA Polska to elitarne, ogólnoświatowe Stowarzyszenie osób zajmujących się zawodowo bezpieczeństwem informacji oraz bezpieczeństwem systemów informatycznych. ISSA jest 100 oddziałem (chapterem) ISSA International, i należy do jednych z najszybciej rozwijających się oddziałów w Europie. Nasza misja to krzewienie wiedzy na temat bezpieczeństwa systemów informacyjnych oraz promowanie zasad i praktyk, które zapewniają poufność, integralność, niezaprzeczalność, autentyczność i dostępność zasobów informacyjnych, a także promowanie i rozwój swoich członków poprzez podnoszenie ich umiejętności zawodowych związanych z ochroną systemów informacyjnych, a w szczególności poprzez: – Dostarczanie wiedzy, edukację i promowanie standardów dotyczących bezpieczeństwa systemów informacyjnych – Wsparcie merytoryczne wydarzeń i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów informacyjnych Wartość z członkostwa w ISSA Polska: – Budowanie i rozwój relacji zawodowych oraz własnej kariery – Prestiż i rozpoznawalność na rynku – Udział w ciekawych projektach i szkoleniach – Dostęp do bieżących informacji i materiałów edukacyjnych – Dostęp do wiedzy i zbioru dobrych praktyk – Preferencyjne warunki udziału w konferencjach – Punkty edukacyjne – Budowanie społeczności security i własnej – Oferty pracy W ramach działalności realizujemy program Cybersecurity Career Lifecycle (CSCL) – niezbędny do wyznaczenia pięciu etapów kariery dla specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa. Przyłącz się do światowej sieci profesjonalistów związanych z bezpieczeństwem systemów informacyjnych. Zachęcamy wszystkie osoby zajmujące się ochroną informacji do współpracy – razem możemy więcej! Materiały edukacyjne oraz deklarację członkowską możesz znaleźć na naszej stronie: https://www.issa.org.pl/
Technology Risk & Information Security Wrocław
Technology Risk & Information Security Wrocław to platforma umożliwiająca wymianę doświadczeń oraz budowę sieci kontaktów pomiędzy osobami zajmującymi się bezpieczeństwem informacji oraz zarządzaniem ryzykiem technologicznym we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Celem tej inicjawy jest dostarczanie wiedzy, a także promowanie najlepszych praktyk z zakresu ładu korporacyjnego, audytu procesów, audytów systemów teleinformatycznych, zarządzania ryzykiem oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji. Technology Risk & Information Security Wrocław organizuje regularne spotkania i dyskusje w gronie profesjonalistów, współpracuje też z szeregiem instytucji, stowarzyszeń i organizacji, wspierając rozwój zawodowy swoich członków.

PARTNER GENERALNY

EY GDS
EY Global Delivery Services (GDS) świadczy usługi dla EY na całym świecie. Jest to stale rozwijająca się, zintegrowana sieć centrów, która zapewnia innowacyjne, skalowalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi biznesowe dla firm członkowskich EY. EY GDS świadczy usługi w wielu obszarach, a różnorodność projektów i zaplecza tworzy dynamiczne, wielokulturowe i integracyjne środowisko pracy, w którym "talent, energia i innowacyjność" to trzy podstawowe wartości pracowników. Biura EY GDS w Polsce znajdują się we Wrocławiu i w Warszawie. Współpracują z ośmioma krajami - Polską, Argentyną, Chinami, Indiami, Filipinami, Sri Lanką, Węgrami i Wielką Brytanią - oraz z zespołami ze wszystkich linii usług EY, regionów geograficznych i sektorów, odgrywającymi istotną rolę w realizacji strategii rozwoju EY.

PARTNERZY STRATEGICZNI

Huawei
HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Celem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości łączności dla użytkowników na całym świecie. W tym celu firma wspiera rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez prowadzenie z nim dialogu oraz ścisłą współpracę z przedstawicielami branży. Dzięki wysokim inwestycjom w badania i rozwój oraz strategii zorientowanej na klienta, a także otwartemu partnerstwu, tworzy zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne typu end-to-end, umożliwiając klientom przewagę konkurencyjną w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej, sieciowej oraz cloud computingu. Ponad 180 tys. pracowników Huawei jest zaangażowanych w tworzenie nowatorskich rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw oraz użytkowników, które są wykorzystywane w ponad 170 krajach, docierając tym samym do jednej trzeciej populacji świata. Marka Huawei została założona w 1987 roku i w całości jest własnością pracowników.
IMNS
IMNS funkcjonuje od 2003 roku, specjalizując się w zaawansowanych rozwiązaniach bezpieczeństwa informacji. Wspieramy organizacje w zarządzaniu ryzykiem, zarówno w obszarze technologicznym jak i organizacyjnym, pomagając w projektowaniu i wdrażaniu mechanizmów kontrolnych w obu tych dziedzinach. W zakresie zabezpieczeń organizacyjnych doradzamy w tworzeniu i doskonalenia regulacji oraz procesu zarządzaniu ryzykiem. Posiadamy wysokie kompetencje w zakresie audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego i zgodności z uznanymi standardami ISO oraz pokrewnymi regulacjami branżowymi.
Qualys
Qualys, Inc. (NASDAQ: QLYS) is a pioneer and leading provider of cloud-based security and compliance solutions with over 15,700 customers in more than 130 countries. Qualys helps organizations streamline and consolidate their security and compliance solutions in one platform and build security into digital transformation initiatives for greater agility, better business outcomes and substantial cost savings. The Qualys Cloud Platform and its integrated Cloud Apps deliver businesses critical security intelligence continuously across global IT assets.

MECENASI

Credit Suisse
Credit Suisse to światowy lider w zarządzaniu aktywami z wysoko wyspecjalizowanym działem bankowości inwestycyjnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Zurychu, ale operujemy w ponad 50 krajach, zatrudniając przeszło 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości. Działamy zgodnie z duchem przedsiębiorczości. Dostarczając naszym klientom całościowe, stworzone specjalnie dla nich rozwiązania oraz produkty finansowe, stawiamy na innowacje i nowe technologie. Dążymy do perfekcji i dbamy o jakość wykonywanej przez nas pracy, nagradzając najlepszych spośród nas. Zapewniając mozliwości rozwoju i różnorodność perspektyw, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, akcjonariuszy i lokalnych społeczności. Wspólnie osiągamy założone cele. Jesteśmy Credit Suisse. Jesteśmy jednym z największych pracodawców we Wrocławiu. Credit Suisse Poland daje możliwość rozwoju zawodowego w finansach, biznesie, ryzyku, technologii i wielu innych obszarach, zarówno wysoko wykwalifikowanym profesjonalistom, jak i absolwentom szkół wyższych dopiero rozpoczynającym swoją karierę zawodową.

PATRON MERYTORYCZNY

Stowarzyszenie ISACA Warszawa
Stowarzyszenie ISACA powstało w 1967, gdy grupa osób wykonujących podobną pracę – polegającą na audytach mechanizmów kontrolnych w systemach komputerowych, które w tamtym czasie stawały się coraz istotniejsze dla funkcjonowania ich firm – spotkała się, by omówić potrzebę stworzenia jednego źródła informacji i wytycznych w tej dziedzinie. W 1969 roku grupa formalnie zarejestrowała EDP Auditors Association (Stowarzyszenie audytorów EPD). W 1976 roku Stowarzyszenie powołało fundację edukacyjną, by podjąć szeroko zakrojony wysiłek badawczy zmierzający do poszerzenia wiedzy o nadzorze i kontroli IT oraz ich wartości. Stowarzyszenie znane wcześniej jako Information Systems Audit and Control Association (Stowarzyszenie ds. audytu i kontroli systemów informatycznych), obecnie używa jedynie akronimu ISACA, by zaznaczyć, że służy szerokiemu gronu osób zawodowo zajmujących się ogólnie pojętym nadzorem IT. Obecnie ISACA liczy ponad 145 000 specjalistów w 180 krajach, którzy pełnią różne funkcje w tym związane z bezpieczeństwem informacji i zarządzaniem ryzykiem informatycznym.

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

CSO Council
CSO Council to społeczność dyrektorów bezpieczeństwa informacji tworzona przez stowarzyszenie ISSA Polska oraz Evention. Zadaniem CSO Council jest integracja środowiska, budowa platformy wymiany wiedzy i doświadczeń oraz networkingu wśród szefów bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa w dużych firmach oraz instytucjach działających w Polsce. CSO Council swoją działalność realizuje poprzez zaplanowane cykliczne spotkania oraz inne formy sprzyjające integracji środowiska. Zapraszamy do uczestnictwa w społeczności. Udostępniamy platformę, której bardzo do tej pory brakowało, a której zbudowanie pozwoli menadżerom bezpieczeństwa informacji, CSO oraz CISO na zawodowe rozmowy, budowanie relacji oraz dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczeń. Więcej na stronie: www.csoc.pl
Cyber Women Community
Cyber Women Community to aktywna społeczność pań łącząca ekspertki z dziedziny Cybersecurity z kobietami, które chcą rozwijać swoje kompetencje w tej dziedzinie. Społeczność ma na celu dzielenie się wiedzą, promocję oraz wsparcie kobiet w odkrywaniu ich drogi zawodowej w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz w nowych technologiach poprzez spotkania, webinaria i mentoring. Dzięki paniom z Rady Programowej i tzw. Loży Ekspertek dostarczamy rzetelną i praktyczną wiedzę, która pomoże członkiniom społeczności zrealizować plany i rozwinąć się zawodowo. Dołącz do Cyber Women Community.
Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń
Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń jest niezależną organizacją pozarządową, której celem jest działanie na rzecz bezpieczeństwa cyberprzestrzeni. Realizowane jest to przez działalność w trzech głównych obszarach: uświadamiania o zagrożeniach teleinformatycznych, reagowania na przypadki naruszania bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, prowadzenia działalności badawczo-rozwojowej w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Fundacja to jednak przede wszystkim ludzie – zespół ekspertów, którzy z pasją rozwijają swoją wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach cyberbezpieczeństwa. Naszą wizją jest bycie jedną z najbardziej inspirujących organizacji, która potrafi sprostać wyzwaniom stawianym przez nieustannie zmieniające się spektrum cyber zagrożeń.

PATRONAT SPOŁECZNOŚCIOWY

(ISC)² CHAPTER POLAND
(ISC)² jest jednym z najbardziej znanych na świecie stowarzyszeń skupiających osoby zainteresowane szeroko pojętym obszarem bezpieczeństwa informacji. Obecnie stowarzyszenie posiada ponad 80.000 członków na całym świecie. Poza działalnością edukacyjną (ISC)² jest najlepiej znana z prowadzonych programów certyfikacji, z których wiodącym jest certyfikacja CISSP (Certified Information Systems Security Professional). Wszystkie programy certyfikacyjne (ISC)² od początku swojego istnienia są projektowane i rozwijane w sposób niezależny od dostawców i producentów branżowych. W efekcie certyfikaty (ISC)² potwierdzają realną wiedzę i kompetencje z zakresu bezpieczeństwa IT, a nie umiejętności obsługi konkretnych systemów czy urządzeń. Aby ułatwić zrzeszanie się i wymianę wiedzy pomiędzy członkami spoza USA, (ISC)² uruchomiła został program „local chapter” – pozwalający na organizowanie afiliowanych przy (ISC)² stowarzyszeń, skupiających członków z danego kraju lub regionu. W ten sposób w 2012 roku zawiązany został (ISC)² Chapter Poland. Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy na LinkedIn: https://www.linkedin.com/groups/4865474 lub odwiedzin naszej strony http://isc2chapter-poland.com.
ISACA Katowice Chapter
Stowarzyszenie audytu, kontroli i bezpieczeństwa systemów informacyjnych powstało w 2011 roku z inicjatywy członków ISACA z Małopolski i Śląska, a w lutym 2012 r. uzyskało afiliację jako ISACA Katowice Chapter. W wyniku intensywnego rozwoju w roku 2013 Chapter Support Committee przyznał ISACA Katowice nagrodę dla małego oddziału za osiągnięcie 42% wzrostu liczby członków – 2013 GROWTH AWARD WINNER for Small Chapter, która została wręczona prezesowi zarządu na międzynarodowej konferencji liderów ISACA w Las Vegas w 2014 r. Jednocześnie przekraczając liczbę stu członków ISACA Katowice przesunęła się do grupy Medium Chapters.
Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeInPoland
Klaster #CyberMadeInPoland powstał jako platforma do współpracy oraz promocji polskiego przemysłu cyberbezpieczeństwa, którego celem jest kształtowanie i rozwój bezpiecznej cyberprzestrzeni w Polsce oraz promowanie polskich firm poza granicami kraju. Klaster stymulować ma także współpracę sektora z instytucjami naukowymi, podmiotami administracji publicznej, międzynarodowymi korporacjami, izbami branżowymi i handlowymi, oraz innymi partnerami. Członkami Klastra #CyberMadeInPoland są polskie firmy oferujące produkty oraz usługi z branży cyberbezpieczeństwa.

PATRONAT MEDIALNY

SecurityBezTabu.pl
SecurityBezTabu.pl to portal dla wszystkich osób zajmującymi się szeroko pojętym IT. Obecny świat wymusza w tej chwili na każdym z nas, bez względu na zajmowane stanowisko, jakąś wiedzę i świadomość o bezpieczeństwie. Prowadzony jest przez pasjonatów cyberbezpieczeństwa – zwłaszcza jego defensywnej strony. Staramy się aby artykuły były wysokiej jakości – takie, jakie sami byśmy chcieli czytać. Jest to również dobre miejsce dla wszystkich, którzy po prostu interesują się bezpieczeństwem bez względu na jego aspekt.
DLP Expert
Wydawca kwartalnika DLP Expert, magazynu poświęconego tematyce związanej z bezpieczeństwem przetwarzania danych. DLP (ang. Data Leak Prevention) stanowi ogół technologii informatycznych służących do ochrony przed utratą informacji czy utratą kontroli nad danymi. Ochrona informacji i danych przed dostępem osób niepowołanych jest jednym z większych wyzwań przed jakimi stoją obecnie przedsiębiorstwa i instytucje. Ilość raportowanych przypadków naruszeń poufności danych stale wzrasta co ma szczególnie duże znaczenie zwłaszcza w kontekście ustaleń związanych z RODO. DLP jest technologią dość nową i nie kończy się jedynie na wdrożeniu rozwiązań zapobiegającym atakom z zewnątrz. DLP to nie tylko odpowiednie rozwiązania informatyczne w firmowej sieci ale także właściwa polityka bezpieczeństwa i stała edukacja kadry. Nadal to brak świadomości pracowników jest najczęstszą przyczyną wycieku poufnych informacji. O tym i innych aspektach bezpieczeństwa można znaleźć na łamach portalu dlp-expert.pl oraz magazynu DLP Expert. Magazyn dostępny jest zarówno w postaci drukowanej jak również do pobrania w postaci elektronicznej wprost z portalu dlp-expert.pl dla zarejestrowanych czytelników.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.