Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

TÜV NORD Polska

Jako TÜV NORD GROUP  jesteśmy obecni w ponad 70 krajach  od ponad 140 lat.
Na rynku polskim działamy ponad 20 lat a Centrala nasza mieści się w stolicy Górnego Śląska - Katowicach. Nasi przedstawiciele są dostępni dla Państwa również w Biurach Regionalnych zlokalizowanych w strategicznych miastach Polski.
Czym się zajmujemy?
Główny trzon naszej działalności to Certyfikacja  zarówno systemów, produktów jak i osób, a także Odbiory Techniczne i Budowlane, szkolenia systemowe (z tematyki zarządzania jakością) i biznesowe oraz Projekty Unijne – pomoc w opracowaniu wniosków i dokumentacji.
Po raz 5 zostaliśmy wskazani jako zwycięzcy w rankingu – Centra Certyfikacji w raporcie  The Warsaw Business Journal ( Book of Lists) biorąc pod uwagę przychody i rozwój organizacji.
Z zakresu Bezpieczeństwa Informacji nasza oferta skierowana do państwa to certyfikacja systemów ISO 27001 (wymagania dla systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI), ISO 20000 (wskazówki do efektywnego zarządzania procesami IT) oraz Audit DANE CHRONIONE, który pozwala na sprawdzenie dowolnego obszaru w firmie pod kątem wymagań systemowych związanych z bezpieczeństwem informacji lub specyficznych wymagań określonych przez Państwa lub przez klienta.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.