Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

IMNS Polska

IMNS Polska Sp. z o.o. funkcjonuje od 2003 roku, specjalizując się w zaawansowanych rozwiązaniach zabezpieczających zasoby teleinformatyczne organizacji.

Konsultanci IMNS posiadają doświadczenie we współpracy z firmami sektora bankowego i kapitałowego, zdobyte między innymi przy wdrożeniach wymagań KNF w obszarze technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego. Z usług konsultingowych IMNS z sukcesami korzystają także jednostki samorządowe oraz inne instytucje, które podlegają ustawie o Krajowych Ramach Interoperacyjności.

Firma wspiera organizacje w zarządzaniu ryzykiem zarówno w obszarze technologicznym jak i organizacyjnym, pomagając w projektowaniu i wdrażaniu odpowiednich mechanizmów kontrolnych w obu tych dziedzinach.

W zakresie zabezpieczeń organizacyjnych firma doradza przy procesie tworzenia i doskonalenia regulacji dotyczących bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania oraz zarządzania ryzykiem.

W zakresie zabezpieczeń technicznych firma IMNS posiada w ofercie rozwiązania uznanych producentów, specjalizujących się w ochronie zasobów informacyjnych.

Do rozwiązań tych należą:

  • zaawansowane zabezpieczenia brzegu sieci oraz usług udostępnianych w internecie,
  • rozwiązania do efektywnego zarządzającymi logami oraz ich korelacji,
  • kompleksowe systemy ochrony i monitorowania zasobów, w tym użytkowników,
  • systemy zarządzania podatnościami i ryzykami technologicznymi.

Konsultanci IMNS posiadają wysokie kompetencje w zakresie audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego, zgodności z uznanymi standardami ISO oraz regulacjami branżowymi związanymi z bezpieczeństwem informacji. Kompetencje w tym obszarze potwierdzają audyty przeprowadzone w kilkuset organizacjach.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.