Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

IBM

IBM - jedyny koncern informatyczny na świecie o ponad 100-letniej tradycji, obecny w Polsce od ponad 25 lat. Bazując na projektach wykorzystujących zaawansowaną analitykę biznesową i pierwsze systemy poznawcze, m.in. IBM Watson, IBM powołał pierwszy na rynku dział usług biznesowych, koncentrujący się na wdrażaniu rozwiązań kognitywnych.
Na polskim rynku IBM działa od 1991 roku. Główna siedziba mieści się w Warszawie, a oddziały m.in., w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Firma posiada w Polsce również szereg specj. centrów, takich jak Centrum Dostarczania Usług i Centrum Bezpieczeństwa IBM X-Force Command Center we Wrocławiu, Centrum Dostarczania Usług w Katowicach, Laboratorium Oprogramowania i Centrum Usług Finansowo-Księgowych w Krakowie. IBM Polska zapewnia pełną ofertę usług doradczych oraz produktów potrzebnych w budowaniu innowacyjnych rozwiązań zarówno dla dużych przedsiębiorstw, administracji państwowej, jak i dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Uwaga: Informacje na temat prowadzonej przez IBM polityki prywatności znajdziesz na stronie  https://www.ibm.com/privacy/pl/pl/, możesz również w każdym momencie wycofać zgodę marketingową daną IBM, wysyłając email pod adres: [email protected])

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.