Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

GetInData 2016

GetInData zostało założone przez inżynierów i architektów z ponad czteroletnim doświadczeniem w technologii Apache Hadoop oraz Big Data. Przez cały ten czas budowaliśmy i używaliśmy skalowalne i niezawodne rozwiązania do gromadzenia, przechowywania i analizowania dużych ilości danych w wielu międzynarodowych firmach.

Dzisiaj, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem pomagając organizacjom stawiać czoła wyzwaniom związanym z efektywnym wykorzystaniem potencjału tkwiącego w ogromnej ilości gromadzonych przez nie danych. Oprócz budowania sprawdzonych w boju Hadoop-owych klastrów, implementowania skalowalnych aplikacji, prowadzimy również praktyczne szkolenia dla administratorów, analityków i developerów korzystających z platformy Hadoop.

Ekosystem Apache Hadoop znamy od podszewki, ponieważ jest to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. To dlatego wygłaszamy prelekcje na międzynarodowych konferencjach, blogujemy o naszych przygodach z Hadoop-em, recenzujemy książki z obszaru Big Data, a także współorganizujemy Grupy Użytkowników Hadoop w Warsawie i Sztokholmie. W skrócie - należymy do Hadoop-owej społeczności.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.