Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

Credit Suisse

Credit Suisse to światowy lider w zarządzaniu aktywami z wysoko wyspecjalizowanym działem bankowości inwestycyjnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Zurychu, ale operujemy w ponad 50 krajach, zatrudniając przeszło 45 000 osób reprezentujących ponad 150 różnych narodowości.

Działamy zgodnie z duchem przedsiębiorczości. Dostarczając naszym klientom całościowe, stworzone specjalnie dla nich rozwiązania oraz produkty finansowe, stawiamy na innowacje i nowe technologie. Dążymy do perfekcji i dbamy o jakość wykonywanej przez nas pracy, nagradzając najlepszych spośród nas. Zapewniając mozliwości rozwoju i różnorodność perspektyw, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, akcjonariuszy i lokalnych społeczności. Wspólnie osiągamy założone cele. Jesteśmy Credit Suisse.

Jesteśmy jednym z największych pracodawców we Wrocławiu. Credit Suisse Poland daje możliwość rozwoju zawodowego w finansach, biznesie, ryzyku, technologii i wielu innych obszarach, zarówno wysoko wykwalifikowanym profesjonalistom, jak i absolwentom szkół wyższych dopiero rozpoczynającym swoją karierę zawodową.

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.