Aby prawidłowo wyświetlić tę stronę, włącz obsługę JavaScriptu w przeglądarce.

Citrix

W firmie Citrix skupiamy się na jednej podstawowej zasadzie: bezpieczeństwo i łatwy dostęp do aplikacji i danych na całym świecie. Z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu i w każdej sieci. Naszym zdaniem technologia powinna pozwalać na swobodę działania. Technologia daje wolność, dzięki której można przesuwać granice produktywności i innowacyjności, umożliwiając pracę z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, oraz zapewniając personelowi informatycznemu spokój wynikający ze stałej dostępności i bezpieczeństwa kluczowych systemów. Właśnie dlatego celem firmy Citrix jest zbudowanie świata, w którym osoby, organizacje i rzeczy są bezpiecznie połączone i dostępne. Miejsca, w którym każdy rodzaj działalności jest oparty o technologie cyfrowe. Świata, w którym klienci mogą realizować cele uznane przez innych za niemożliwe. Osiągniemy to, tworząc najlepsze na świecie usługi zintegrowanych technologii do bezpiecznego dostarczania aplikacji i danych — w dowolnym czasie i miejscu.

Strategie realizacji naszej wizji

W miarę cyfryzacji wszystkich rodzajów firm organizacje muszą mieć możliwość tworzenia nowych modeli biznesowych, nowych sposobów angażowania pracowników i klientów, a także nowych metod pracy. Jednak złożoność i ograniczenia starszych systemów oraz obawy związane z bezpieczeństwem powstrzymują firmy przed pełną cyfryzacją. Jesteśmy zdania, że są lepsze sposoby na wspieranie cyfrowych przedsiębiorstw. Aby przeprowadzać cyfrową transformację i realizować naszą wizję, koncentrujemy się na czterech podstawowych celach:
  • osiągnięcie pozycji lidera w segmencie Workspace as a Service (WaaS) przez dostarczanie najbardziej wszechstronnej i zintegrowanej platformy bezpiecznego dostarczania aplikacji, danych i sieci jako usługi w ramach produktu Citrix Cloud;
  • umacnianie naszej pozycji i wspieranie rozwoju w zakresie dostarczania aplikacji, wirtualizacji i mobilności;
  • osiągnięcie pozycji lidera w dziedzinie dostarczania bezpiecznych sieci przedsiębiorstwom, średnim firmom i strategicznym dostawcom usług;
  • osiągnięcie statusu, dzięki któremu nasza usługa synchronizacji i udostępniania plików w przedsiębiorstwie (EFSS) będzie najczęściej wybieranym rozwiązaniem we wszystkich branżach.
Citrix to rozwiązania spełniające konkretne potrzeby Twojej branży i firmy
  • Wirtualizacja aplikacji i VDI
  • Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa (EMM)
  • Synchronizowanie i udostępnianie plików
  • Networking
Celem firmy Citrix (NASDAQ: CTXS) jest budowa świata, w którym ludzie, firmy i zasoby są ze sobą połączone w sposób bezpieczny i łatwy, z myślą o możliwości realizacji rzeczy wyjątkowych. Nasze technologie zapewniają bezpieczeństwo i łatwy dostęp do aplikacji i danych na całym świecie, aby umożliwić ludziom pracę z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Firma Citrix oferuje kompletną i zintegrowaną ofertę Workspace-as-a-Service (WaaS), obejmującą usługi dostarczania aplikacji, wirtualizacji, mobilności, dostawy przez sieć oraz rozwiązania udostępniania plików pozwalające personelowi działów informatycznych na bezpieczny dostęp do kluczowych systemów poprzez chmurę albo lokalnie, niezależnie od rodzaju urządzenia lub platformy. Przychody roczne w 2015 roku wyniosły 3,28 miliarda USD, a rozwiązania Citrix są wykorzystywane w ponad 400 000 organizacji i przez ponad 100 milionów ludzi na całym świecie.

Dowiedz się więcej na www.citrix.com.pl

Technology Risk Management Forum

www.techrisk.pl

ORGANIZATOR KONFERENCJI

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

KONTAKT

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.