Konferencji Technology Risk Management Forum we Wrocławiu towarzyszyć będą wydarzenia pod znakiem  – T.R.U.S.T. @ Wrocław – których celem jest społeczna edukacja w zakresie zaufania w kontekście wykorzystania technologii cyfrowych. Będą one miały formę gry miejskiej i rozmów z mieszkańcami Wrocławia. Odbędą się 7 września od rana do popołudnia oraz popołudniu 8 września 2016 r.

TRUST to zaufanie do ludzi i technologii tworzących cyberprzestrzeń. Bez niego nie ma jej rozwoju, bez rozwoju nie ma użyteczności, a jeśli Internet przestanie być użyteczny, stanie się „miastem duchów”…

TRUST łączy zainteresowanie ryzykiem technologicznym z troską o bezpieczeństwo użytkowników w efektywnych formach dyskusji – to właśnie T.R.U.S.T. czyli Technology Risk & User Security Talks.

O problemach z technologią rozmawiamy 7 i 8 września, zaczynając grą miejską T.R.U.E. Wrocław, w której spostrzegawczość i umiejętność wykorzystania słabości technologii cyfrowych pozwoli odkryć spisek fikcyjnej korporacji, zagrażający mieszkańcom Wrocławia.

Po takiej rozgrzewce, wszystkich profesjonalistów zapraszamy na międzynarodową konferencję Technology Risk Management Forum. Innowacyjność w obszarach zarządzania ryzykiem technologicznym i cyberbezpieczeństwem wypełni wysokiej jakości treścią czas uczestników do popołudnia 8 września.

Koncentracja tak wielu ekspertów od bezpieczeństwa jest wyjątkową okazją do wolontaryjnej edukacji ludności. Na rynku we Wrocławiu, po zakończeniu konferencji, będzie miało miejsce spotkanie specjalne, podczas którego będzie można zdobyć wiedzę i wymienić się doświadczeniami z zakresu bezpiecznej aktywności w Internecie, wykorzystania współczesnych technologii i dbania o własną prywatność. To będzie A.S.K. Wrocław (Acquire Security Knowledge in Wrocław), czyli coś, co łączy tych, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, z tymi, którzy ich potrzebują najbardziej – w ramach swobodnej atmosfery pikniku rodzinnego.

Szczegóły do pobrania tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wymiany wiedzy w Mieście Spotkań – czyli we Wrocławiu.

Organizatorzy:

Technology Risk&Information Security Forum Wrocław

 (w ramach Inicjatywy Kultury Bezpieczeństwa)

oraz

Evention Sp. z o.o. i ISSA Polska