Koronawirus nas nie pokona! Nie rezygnujemy z organizacji Technology Risk Management Forum – tylko zmieniamy formę wydarzenia.
18 i 19 czerwca spotkamy się ONLINE!


Wokół incydentów w kontekście ryzyk i niepewności


W jaki sposób incydent przewidzieć i wykryć? Jak się zachować, gdy się wydarzy? Co robić, by wyciągnąć właściwe wnioski?

Technology Risk Management Forum będzie inną konferencją niż wszystkie pozostałe wydarzenia poświęcone tematowi cyberbezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem technologicznym. Rdzeń agendy stanowić bowiem będzie interaktywny, wyreżyserowany pokaz – stanowiący symulację kompleksowego ataku na fikcyjną firmę, obejmująca różne metody i pomysły cyberprzestępców, gdzie według rozpisanego scenariusza przez cały czas konferencji na uczestników czekać będą kolejne zwroty akcji. Kolejne etapy scenariusza stanowić będą szkielet dla agendy konferencji.

W tym pokazie aktywną rolę odegrają uczestnicy konferencji, którzy będą mogli nie tylko dyskutować o tym, co i dlaczego wydarzyło, ale również wspólnie podejmować decyzje o dalszym rozwoju wydarzeń. Będzie to też podstawą do zobrazowania jak działania w obszarze cyberobrony mogą być wspomagane przez rozwiązania z obszaru AI/uczenia maszynowego.

Konferencja Technology Risk Management Forum to nowe spojrzenie na potrzeby większych organizacji, które chcą świadomie zarządzać obszarem bezpieczeństwa w kontekście ograniczoności zasobów oraz potrzeby priorytetyzacji zagrożeń i analizy ryzyk.

Koncentrujemy się na holistycznym spojrzeniu na kwestię incydentów, stanowiących centralny element cyberbezpieczeństwa – od ich genezy aż do zamknięcia, poszukując pełniejszego zrozumienia pojawiających się zagrożeń, sposobów działania oraz motywacji przeciwników. Również lepszego poznania własnej organizacji, jej słabości oraz skutecznych metod obrony. Technologia jest wszechobecna, wciąż pojawia się tutaj coś nowego a środowiska są coraz bardziej złożone – to także nowe ryzyka, problemy i zagrożenia. Musimy się z tym mierzyć, zachować inicjatywę, być gotowym na nieznane, właściwie reagować i mądrze wdrażać to, czego nauczyła nas praktyka.

Niewielu umie to robić dobrze – porozmawiajmy o tym wspólnie na konferencji online.

Dlaczego na symbol Technology Risk Management Forum 2020 wybraliśmy  kruka?

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ
UCZESTNIKIEM KONFERENCJI?


  • To jedyne takie spotkanie w Polsce – dla profesjonalistów odpowiedzialnych za zarządzanie ryzykiem technologicznym i bezpieczeństwem informacji w przedsiębiorstwach – zbudowane wg nowatorskiej koncepcji interaktywnego scenariusza ataku, który ma miejsce podczas całej konferencji
  • Interesujący program, celnie adresujący przyszłe wyzwania i potrzeby tego środowiska, przygotowany w toku prac Rady Programowej złożonej z prawdziwych praktyków – którego przebieg jest ściśle związany ze scenariuszem
  • Dobrze dobrana, aktualna tematyka, wiele inspiracji i ciekawych przykładów – i ciekawi prelegenci zagraniczni
  • Nowe, efektywne formy networkingu online pozwalające na skuteczną integrację środowiska profesjonalistów bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem technologicznym oraz wzajemne poznanie uczestników konferencji

FORMAT
KONFERENCJI


Konferencja po raz pierwszy w tym roku realizowana jest jako projekt online. Zapewnimy bogatą formułę wydarzenia, na którą składały się będą sesje plenarna, równoległe oraz roundtables. Pozwoli to na:

  • Wybór dokładnie tych zagadnień, które są najbardziej interesujące
  • Zadawanie pytań i rozmowy z prelegentami
  • Dyskusje w nowej formie roundtables organizowanych jako wideokonferencje
  • Dostęp do nagrań wykładów przez 30 dni

KOGO SPOTKASZ
NA KONFERENCJI ONLINE?


Do udziału w konferencji szczególnie zapraszamy przedstawicieli dużych organizacji – profesjonalistów, których sukces zawodowy zależy od zrozumienia przyszłości technologii i zagrożeń technologicznych, które w niedalekiej przyszłości będą negatywnie wpływać na biznes, w tym: CISO/CSO, audytorów bezpieczeństwa IT, ekspertów bezpieczeństwa informacji, menedżerów i specjalistów z działów zarządzania ryzykiem, ekspertów odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe i ciągłość działania, audytorów, ekspertów IT Governance.

Podczas ostatniej edycji w 2019 r. w konferencji Technology Risk Management Forum wzięło udział ponad 200 uczestników.

TECHNOLOGY RISK MANAGEMENT FORUM W LICZBACH

0
UCZESTNIKÓW
0
PRELEGENTÓW
0
SESJE ROUNDTABLES
2020/06/18 10:00:00

CO NOWEGO PROPONUJEMY W EDYCJI 2020

GRA  CYBER ATAK


W program wydarzenia wplatamy  grę –  symulację zorganizowanego ataku cyber. Atak zostanie rozłożony na etapy i pokazany od początku do końca w całym łańcuchu killchain przez cały czas trwania konferencji. Na każdym etapie będziemy dyskutować i wspólnie wybierać rozwiązania.

PROGRAM


Technology Risk Management Forum to konferencja warta uwagi – po pierwsze, jest to obszar bardzo szybkiego rozwoju w nowoczesnych przedsiębiorstwach, a po drugie zmiany, które obecnie obserwujemy, są nieuniknione. Można się im biernie przypatrywać i dać się zaskoczyć, albo przygotować się na nadchodzące wyzwania i odpowiednio wykorzystać pojawiające się szanse, jednocześnie przewidując kolejne trendy, a nawet, samemu te trendy tworząc.

WIRTUALNE ROUNDTABLES


Wirtualne roundtables to 40-minutowa sesja „za zamkniętymi drzwiami”, prowadzona za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanej platformy wideo online. Dzięki niej można wziąć udział w dyskusji, bez wychodzenia z domu. Każdy z „okrągłych stołów”, przeprowadzony z wykorzystaniem wideokonferencji, zapewnia możliwość dyskusji określonej liczbie osób, połączonych z dowolnych lokalizacji, a obsługiwanych przez zespół techniczny.

WIDEORELACJA Z KONFERENCJI TECHNOLOGY RISK 2019

ORGANIZATORZY

PATRONAT HONOROWY

PARTNER GENERALNY

PARTNERZY MERYTORYCZNI

MECENAS

WSPÓŁPRACA

PATRONAT SPOŁECZNOŚCIOWY

PATRONAT MEDIALNY